0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League Women
Arsenal WFC
۴
۰
TSG Hoffenheim
Finished
۰۰:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Usti nad Labem
۲
۱
FC Vlasim
Finished
۲۱:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova
۳
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۸:۳۰
Palestine
West Bank League
Shabab Alsamu
۲
۳
Hilal Al-Quds
Finished
۱۸:۳۰
Shabab Al Khaleel
۲
۰
Islami Qalqilya
Finished
۲۱:۳۰
Israel
National League
Hapoel Afula FC
۰
۲
Maccabi Bnei Reina
Finished
۱۸:۳۰
Tanzania
Championship League
Transit Camp FC
۳
۳
Jkt Tanzania
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 2
Ripensia Timisoara
۰
۳
FC Universitatea Cluj
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
League Cup
Al-Ain FC
۲
۰
Emirates Club
Finished
۱۹:۳۰
Al-Ittihad Kalba
۴
۰
Al Urooba UAE
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
1 Lyga
FK Jonava
۱
۱
FK Panevezys B
Finished
۲۰:۳۰
FK Banga B
۳
۱
FK Kauno Zalgiris B
Finished
۲۲:۳۰
Malta
First Division
Tarxien Rainbows FC
-
-
St Andrews FC
Cancelled
۲۰:۳۰
Jordan
Jordan League
AL Faisaly (Jor)
۳
۰
Al-Jalil
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Crvena Zvezda
-
-
Partizan Belgrad
Cancelled
۲۰:۳۰
Slovakia
Superliga
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۲
۱
AS Trencin
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Ii Liiga Ida/pohi
FA Tartu Kalev
-
-
Maardu Linnameeskond II
Cancelled
۲۱:۳۰
Cyprus
2nd Division
Onisilos Sotira FC
۱
۳
Karmiotissa FC
Finished
۲۱:۳۰
Burundi
Premier League
Kayanza United FC
-
-
Royal Fc
Cancelled
۱۸:۳۰
Norway
3rd Division Group 1
Gjelleraasen IF
۰
۱
Lillestrom SK 2
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
2. Liga
Triglav Kranj
۳
۰
NK Bilje
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Oberliga Steiermark Mitte
USV Gabersdorf
-
-
SV Frohnleiten
Cancelled
۲۲:۳۰
Denmark
2nd Division
Skive IK
-
-
Aarhus Fremad
Cancelled
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Rheinland-Pfalz
FSV Salmrohr 1921
-
-
SG 2000 Mulheim-Karlich
Postponed
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
CE Sabadell FC
۱
۰
Atletico Sanluqueno
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Paulista
Capivariano FC SP
-
-
Sao Paulo FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Santos FC SP
-
-
EC Taubate SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Nacional AC SP
-
-
Desportivo Brasil SP
Cancelled
۲۳:۳۰
AA Portuguesa SP
-
-
EC Agua Santa
Cancelled
۲۳:۳۰
Amparo Ac Sp U20
-
-
Guarani FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
SC Internacional RS
-
-
Ser Caxias RS
Cancelled
۲۳:۳۰
Gremio Esportivo Nacional RS
-
-
Uniao Harmonia FC RS
Cancelled
۲۳:۳۰
Wales
FAW Welsh Cup
Flint Town United
۰
۲
Connah`s Quay Nomads FC
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
AC Prato 1908
-
-
ASD Seravezza Pozzi Calcio
Cancelled
۲۳:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA Independiente
-
-
Estudiantes de La Plata
Cancelled
۲۳:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
De Graafschap
۰
۰
FC Eindhoven
Finished
۲۳:۳۰
Ireland
First Division
University College Dublin
۱
۰
Cork City FC
Finished
۲۳:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
Tek Sloga
-
-
FK Brodarac
Cancelled
۱۸:۳۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
CA River Plate (Arg)
۱
۳
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
۱۸:۳۰
International
WC Qual, CONMEBOL
Bolivia
۴
۰
Paraguay
Finished
۰۱:۳۰
Russia
Zone Moscow
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
۳
۵
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga Premier
UA Zacatecas
-
-
Mazorqueros Fc
Cancelled
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Deportivo Saprissa San Jose
۴
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۷:۳۰
Mongolia
National League, Women
Aldariin Daichid
-
-
Shine Yarmag
Cancelled
۰۸:۳۰
UBC FC
-
-
Khukh Chononuud
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Npl, Reserves
Adelaide Comets Reserves
-
-
Adelaide Croatia Raiders SC
Cancelled
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSIS Semarang
۳
۰
Persik Kediri
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۳
۲
Barito Putera
Finished
۱۶:۳۰
India
Goa League, Women
FC Goa
-
-
Sirvodem SC
Abandoned
۱۳:۳۰
Fc Yfa
-
-
United Club Of Telaulim
Cancelled
۱۵:۳۰
India
Jk Premier Ut League
J&k Police Xi
-
-
Jk Forest Xi
Cancelled
۱۳:۳۰
Ags Football Xi
-
-
Ali Jana Fc
Cancelled
۱۵:۳۰
Russia
Youth League
PFK Sochi
-
-
FC Akhmat Grozny
Cancelled
۱۴:۳۰
Football Academy Of Konoplev
-
-
CSKA Moscow
Cancelled
۱۴:۳۰
Ural Ekaterinburg
-
-
Rubin Kazan
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Rostov
-
-
FC Krasnodar
Cancelled
۱۵:۳۰
FC UFA
-
-
Samara Kryliya Sovetov
Cancelled
۱۵:۳۰
Arsenal Tula
-
-
Chertanovo Moscow
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Nizhny Novgorod
-
-
FK Spartak Moscow
Cancelled
۱۶:۳۰
Lokomotiv Moscow
-
-
FK Zenit St. Petersburg
Cancelled
۲۱:۳۰
Israel
Liga Bet South B
Hapoel Ironi Gedera
۱
۱
Sport Club Ramla
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Liga Alef
Hapoel Azur
۱
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Albany Creek Excelsior FC
-
-
Toowong Reserve
Cancelled
۱۴:۳۰
Kyrgyzstan
Top League
Fc Kaganat
-
-
FK Neftchi Kochkor-Ata
Cancelled
۱۴:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 3
Tarragindi Tigers
-
-
Brighton Bulldogs
Cancelled
۱۴:۳۰
Portugal
U23 Championship
Rio Ave
۱
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۵
۰
Indeni FC
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
2Nd League
Akademia Ontustyk Reserve
-
-
Ordabasy Shymkent Reserve
Cancelled
۱۵:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۱
۱
Updf FC
Finished
۱۶:۳۰
Mbarara FC
۳
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۷:۳۰
Express FC
۰
۲
Arua Hill SC
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Moscow Championship
Fc La-liga
-
-
Ssh 75/2
Cancelled
۱۶:۳۰
Sokol Moscow
-
-
Torpedo-m
Cancelled
۲۰:۳۰
Kosovo
Superliga
KF Drenica Skenderaj
-
-
KF Feronikeli
Cancelled
۱۶:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 9
Ariesul Turda
۴
۲
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
PFL
FK Agmk Olmaliq
۳
۲
PFK Mash AL Mubarek
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon
Premier League
Safa SC
-
-
Tripoli AC
Postponed
۱۷:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 3
Farul Constanta II
۹
۰
Acsm Oltenita
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 4
SC Dinamo 1948 SA 2
۴
۶
Csm Flacara Moreni
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga, Rep of Srpska
FK Zeljeznicar Banjaluka
۶
۰
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 8
CS Soimii Lipova
۳
۲
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 7
CS Pandurii Lignitul Targu Jiu
۰
۰
CSM Jiul Petrosani
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 10
CFR Cluj II
۲
۰
CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Leixlip United AFC
۰
۱
Newbridge Town FC
Finished
۲۳:۳۰