0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Malta
First Division
Lija Athletic
-
-
Vittoriosa Stars
Cancelled
۰۰:۳۰
Swieqi United FC
-
-
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۶:۳۰
Qrendi FC
-
-
Senglea Athletic
inprogress
۱۶:۳۰
San Gwann FC
۰
۱
Naxxar Lions FC
Finished
۲۲:۳۰
Marsaxlokk FC
۱
۳
Zejtun Corinthians FC
Finished
۲۲:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Kosice
-
-
FK Dubnica Nad Vahom
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MSK Namestovo
۰
۲
KFC Komarno
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
Toulouse FC
۶
۰
AJ Auxerre
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
FC Jove Espanol San Vicente
-
-
Villajoyosa CF
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
1st Division
Hamarkameratene
۳
۰
KFUM Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Stjordals-Blink
۲
۲
IK Start
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SV Heimstetten
-
-
SC Eltersdorf
Postponed
۱۷:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
CD Paracuellos Antamira
-
-
Rayo Vallecano B
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC KTP Kotka
-
-
FC Honka
inprogress
۱۷:۳۰
Tampereen Ilves
۲
۳
HJK Helsinki
Finished
۱۷:۳۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
FC Lahti
inprogress
۱۷:۳۰
AC Oulu
-
-
IFK Mariehamn
inprogress
۱۷:۳۰
Iran
Azadegan League
Kheybar Khorramabad FC
۱
۰
Shahrdari Astara
Finished
۱۷:۳۰
England Amateur
National League North
Boston United FC
-
-
Darlington FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Germany
3. Liga
FSV Zwickau
۳
۲
MSV Duisburg
Finished
۱۷:۳۰
Hallescher FC
۲
۳
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Braunschweig
۴
۲
Borussia Dortmund II
Finished
۱۷:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 8
UD SANTA MARTA
-
-
Atletico Astorga FC
inprogress
۱۷:۳۰
CD Colegios Diocesanos
-
-
CD Guijuelo
inprogress
۱۷:۳۰
Russia
Premier League
PFK Arsenal Tula
۲
۱
FK Zenit Saint Petersburg
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
U21 Knvb, Divisie 3
Amsterdamsche FC U21
-
-
VV Alexandria 66 U21
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Dolomiti Bellunesi
-
-
AC Este
inprogress
۱۶:۳۰
Lithuania
1 Lyga
FK Silas
۴
۱
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
FK Vilnius BFA
۰
۱
FK Riteriai B
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
U21 Knvb, Divisie 1
ADO Den Haag U21
-
-
Almere City FC U21
inprogress
۱۶:۳۰
Wales
FAW Welsh Cup
Pen-y-Bont FC
-
-
Caernarfon Town FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ireland
National League, Women
DLR Waves
-
-
Bohemian FC
inprogress
۱۶:۳۰
Cork City Wfc
-
-
Wexford Youths AFC
inprogress
۱۶:۳۰
Peamount United Dublin
-
-
Athlone Town FC
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Molfetta Calcio
-
-
Ssd Brindisi
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Bumamuru FC
-
-
Musongati FC
inprogress
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
۵
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
AC Bra
-
-
AC Gozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Vado FC
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
inprogress
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
SC Braga B
-
-
CDC Montalegre
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Borgo San Donnino
-
-
Aglianese Calcio 1923
inprogress
۱۶:۳۰
Forli FC
-
-
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Ravenna FC 1913
-
-
Asd Sasso Marconi 1924
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Second Division B
Terrassa FC
-
-
CE Andratx
inprogress
۱۸:۳۰
SD Ejea
-
-
CF Badalona
inprogress
۱۸:۳۰
Pontevedra CF
-
-
UD Llanera
inprogress
۲۰:۳۰
SD Gernika Club
-
-
Burgos CF Promesas
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
IF Gnistan
۱
۴
Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 6
Cso Petrolul Potcoava
-
-
CSM Alexandria
inprogress
۱۵:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Ypiranga RS
-
-
Santo Angelo RS
inprogress
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo RS
-
-
Ivoti RS
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Jose RS
-
-
Gremio Esportivo Brasil
inprogress
۲۱:۳۰
Associacao Nova Prata ECL RS
-
-
Garibaldi RS
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
River PI
-
-
Lagarto FC SE
inprogress
۲۲:۳۰
Morocco
Botola
Difaa Hassani d'el-Jadida
۳
۲
Jeunesse Sportive Salmi
Finished
۲۲:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Fundacion Lara Deportiva
-
-
Deportivo JBL Del Zulia
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Sergipano A2
Forca Jovem SE
-
-
AA Guarany SE
inprogress
۲۱:۳۰
Caninde SE
۱
۰
America EC Propria SE
Finished
۲۳:۳۰
Estanciano SE
۵
۲
Socorrense SE
Finished
۲۳:۳۰
Aracaju SE
۳
۳
Santa Cruz SE
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
CN Marcilio Dias SC
-
-
Hercilio Luz SC
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme Kalju FC U21
-
-
FC Tallinn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Maranhense Serie B
Cordino
-
-
Maranhao AC MA
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Goiano
Morrinhos GO
-
-
Goiania EC GO
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Cearense
Floresta EC CE U20
-
-
Gremio Recreativo Pague Menos CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Paulista
AE Velo Clube SP
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie B1
Olaria AC RJ
-
-
Serra Macaense FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Santa Ursula
-
-
UD Gran Tarajal
inprogress
۱۸:۳۰
CD Marino
-
-
UD Las Palmas C
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca, Seria A, Women
Bangu Ac Rj
-
-
Duque de Caxias FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
CR Flamengo RJ
-
-
Serra Macaense Fc Rj
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo Fr Rj
-
-
Boavista Sc
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Pernambucano
Santa Cruz FC PE
-
-
Ibis PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Retro FC PE
-
-
Sport PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Mineiro, Women
America MG
-
-
Ipatinga MG
inprogress
۲۱:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
CD El 26
-
-
FC Tipitapa
inprogress
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
Clermont Foot 63
۱
۰
Lille OSC
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B
Sacachispas FC
-
-
Justo Jose de Urquiza
Finished
۱۹:۳۵
Tunisia
Ligue 1
Africain
۱
۱
AS Rejiche
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Mlada Boleslav
۴
۱
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Glenavon FC
۴
۲
Dungannon Swifts
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۳
۱
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier
Leones Negros Udg II
-
-
Coras de Nayarit
inprogress
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
League Cup
FC Baniyas
۱
۲
Al-Wasl FC
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Tallinna FC Flora U21
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
CD Alcoyano
-
-
UCAM Murcia
Cancelled
۰۰:۳۰
SD Logrones
-
-
Zamora CF
inprogress
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa
-
-
Extremadura UD
inprogress
۱۸:۳۰
CD Castellon
-
-
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۱۸:۳۰
Betis Deportivo Balompie
-
-
Villarreal CF B
inprogress
۲۰:۳۰
Real Madrid Castilla
-
-
Barcelona B FC
inprogress
۲۲:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Adana Demirspor Srl
-
-
Malatyaspor SRL
Finished
۱۰:۳۰
Sivasspor SRL
-
-
Antalyaspor SRL
Finished
۱۰:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Caykur Rizespor SRL
Finished
۱۰:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Brentford FC Srl
-
-
Chelsea FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Leicester City SRL
-
-
Manchester United FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Southampton FC SRL
-
-
Leeds United Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Aston Villa SRL
-
-
Wolverhampton Wanderers SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Norwich City SRL
-
-
Brighton & Hove Albion SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Watford FC SRL
-
-
Liverpool FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Manchester City SRL
-
-
Burnley FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Real Sociedad SRL
-
-
RCD Mallorca SRL
inprogress
۱۱:۳۰
UD Levante SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
AC Milan SRL
-
-
Hellas Verona SRL
inprogress
۱۱:۳۰
SS Lazio SRL
-
-
FC Inter Milan SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Spezia Calcio SRL
-
-
US Salernitana Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Czech Republic
Divize A
SK Dynamo Ceske Budejovice B
-
-
TJ Prestice
inprogress
۱۱:۳۰
Czech Republic
Divize D
FC Slovan Havlickuv Brod
-
-
AFC Humpolec
inprogress
۱۱:۳۰
Japan
J.League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Vissel Kobe
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama FC
۵
۳
Tokushima Vortis
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama Marinos
۲
۱
Hokkaido Consadole Sapporo
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Divize B
SK Kladno
-
-
FK Meteor Prague VIII
inprogress
۱۱:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University FC
-
-
Thonburi United
inprogress
۱۱:۳۰
Kasem Bundit University FC
-
-
Grakcu Sai Mai United F.C.
inprogress
۱۱:۳۰
Marines Eureka
-
-
Chanthaburi
inprogress
۱۱:۳۰
Asawin Kohkwang United
۱
۱
Bankhai United
inprogress
۱۳:۳۰
Watbot City FC
۰
۸
Uthai Thani FC
Finished
۱۳:۳۰
Mahasarakham FC
۰
۱
Nakhonrachasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong, China
Sapling Cup
Kitchee SC
-
-
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland NPL, Women
Mitchelton FC
-
-
Western Pride FC
inprogress
۱۰:۳۰
Virginia United
-
-
The Gap FC
inprogress
۱۰:۳۰
Lions FC
-
-
Eastern Suburbs FC
inprogress
۱۲:۳۰
Souths United
-
-
Sunshine Coast Wanderers FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Spartak Moscow SRL
-
-
FK Dinamo Moscow SRL
Finished
۱۰:۳۰
Pfk Sochi SRL
-
-
FC Rostov SRL
Finished
۱۰:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Lokomotiv Moscow SRL
Finished
۱۰:۳۰
PFK Arsenal Tula SRL
-
-
FK Zenit Saint Petersburg SRL
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Chungnam Asan FC
۳
۴
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Gyeongnam FC
۰
۲
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J3 League
Azul Claro Numazu
۱
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۰۹:۳۰
Japan
WE League, Women
Tokyo Verdy Beleza
-
-
Chifure AS Elfen Saitama
Finished
۰۸:۳۰
Solomon Islands
Premier League
Honiara City FC
-
-
Waneagu Utd
Finished
۰۶:۳۰
Real Kakamora FC
۲
۳
Kossa FC
Finished
۱۰:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Necaxa
۰
۱
Puebla FC
Finished
۰۵:۳۰
Argentina
Superliga
Velez Sarsfield
۰
۰
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
CD Tolima
۱
۰
CD Atletico Huila
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A
CS Emelec
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۵:۳۰
USA
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Defensores de Belgrano
۱
۰
CA Guemes
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
Segunda Division
Independiente Campo Grande
۲
۱
Club Fernando de La Mora
Finished
۰۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior Cup
Home Farm FC
-
-
Kilnamanagh AFC
Cancelled
۰۰:۳۰
Czech Republic
U19 1st Division
Slavia Prague
-
-
FC Viktoria Plzen
inprogress
۱۲:۳۰
Finland
U20 Sm
IF Gnistan
-
-
PK-35 Vantaa
inprogress
۱۲:۳۰
Ppj U20
-
-
FC Haka-J
inprogress
۱۲:۳۰
KaaPo
-
-
Tampereen Ilves
inprogress
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Phrae United
۱
۲
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J.League 2
FC Ryukyu
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
3rd Division
BK Frem
-
-
KFUM Roskilde
inprogress
۱۵:۳۰
North Macedonia
1. MFL
Bregalnica Stip
-
-
Makedonija Gjorce Petrov
inprogress
۱۵:۳۰
FK Akademija Pandev
-
-
Shkendija Tetovo
inprogress
۱۵:۳۰
FC Struga Trim Lum
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Renova Dzepciste
-
-
Pelister Bitola
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 3
SC FC Voluntari II
-
-
CS Gloria Albesti
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 2
AFC Metalul Buzau
-
-
ASC Otelul Galati
inprogress
۱۵:۳۰
Australia
Queensland NPL
Sunshine Coast Wanderers
۵
۰
Magpies Crusaders United
Finished
۱۴:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
Kastrioti Kruje
-
-
Skenderbeu Korce
inprogress
۱۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
-
-
Gomel Reserve
inprogress
۱۴:۳۰
Ukraine
Druga Liga
FC Epitsentr Dunaivtsi
-
-
FSC Bukovyna Chernivtsi
inprogress
۱۴:۳۰
Krystal Kherson
۲
۲
FC Trostianets
Finished
۱۷:۳۰
SC Poltava
۱
۳
Tavriya Simferopol
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Pervaya Liga
Igilik
۰
۴
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
Kosovo
Superliga
FC Prishtina
-
-
KF Llapi
inprogress
۱۴:۳۰
SC Gjilani
-
-
FC Ballkani
inprogress
۱۴:۳۰
KF Dukagjini
-
-
KF Malisheva
inprogress
۱۴:۳۰
Netherlands
U21 Knvb, Divisie 4
FC Dordrecht U21
-
-
SC Cambuur U21
inprogress
۱۴:۳۰
Portugal
U23 Championship
Estoril Praia U23
-
-
Belenenses SAD
inprogress
۱۳:۳۰
Academica Coimbra
-
-
Leixoes SC
inprogress
۱۷:۳۰
Croatia
U19 1. Hnl
NK Rudes
-
-
Gnk Dinamo Zagreb
inprogress
۱۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Sevilla FC
-
-
Sporting Atletico Ceuta U19
inprogress
۱۳:۳۰
Greece
Super League, Women
Ergotelis
-
-
Olympiada Imitou
inprogress
۱۳:۳۰
Elpides Karditsas 94
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
۱۶:۳۰
Giannina
-
-
Doxa 2016 PS
inprogress
۱۶:۳۰
PAOK Thessaloniki
-
-
Trikala 2011
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 2
KFUM Boldklub
-
-
Skovshoved IF
inprogress
۱۳:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
AIFK Turku
-
-
Vg-62 Naantali
inprogress
۱۳:۳۰
India
Goa Professional League
Sporting Clube de Goa
-
-
Panjim Footballers
inprogress
۱۳:۳۰
Czech Republic
CFL
SK Benesov
۳
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۳:۳۰
FK Prepere
۳
۱
FC Slovan Liberec B
Finished
۱۳:۳۰
FK Zbuzany 1953
۳
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۳:۳۰
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 1
BK Union
-
-
Greve Fodbold
inprogress
۱۳:۳۰
Ishoej IF
-
-
Alleroed FK
inprogress
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Greuther Furth Srl
-
-
VfL Bochum Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Hertha BSC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Borussia Monchengladbach SRL
-
-
VfB Stuttgart Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund SRL
-
-
FSV Mainz SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Union Berlin SRL
-
-
VfL Wolfsburg SRL
inprogress
۱۳:۳۰
SC Freiburg SRL
-
-
RB Leipzig SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Portugal
U19 Championship
Uniao de Leiria
-
-
SG Sacavenense
inprogress
۱۳:۳۰
GD Estoril Praia
-
-
Academica Coimbra
inprogress
۱۷:۳۰
Romania
Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۱
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Pandurii Targu Jiu
۲
۱
Afc Unirea Constanta
Finished
۱۳:۳۰
Acs Dacia Unirea Braila
۰
۷
FC Buzau
Finished
۱۳:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Clermont Foot 63 Srl
-
-
Lille OSC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Olympique Lyon SRL
-
-
AS Monaco SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Atletico Camioneros
۲
۰
Club Circulo Deportivo
Finished
۲۳:۳۰