0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
Torneo Federal A
Huracan Las Heras
۲
۳
Cipolletti
Finished
۰۰:۳۰
Union de Sunchales
۱
۲
Sportivo Las Parejas
Finished
۰۲:۳۰
CA Juventud Unida Universitario San Luis
۱
۰
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922
-
-
Novara Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Citta Di Varese
-
-
Calcio Chieri 1955
inprogress
۱۶:۳۰
SC Caronnese 1927
۱
۱
Casale FBC
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
FNL
Mas Taborsko
۰
۲
SK Lisen Brno
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao U23
Vocem SP
-
-
SE Matonense SP
inprogress
۱۶:۳۰
GD Prudente SP
-
-
Uniao Suzano AC SP
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
II Liga
Slask II Wroclaw
۲
۵
Radunia Stezyca
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
CAF Confederations Cup
Cffa
۰
۰
GD Interclube
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Gaucho, Women
Brasil de Farroupilha
-
-
EC Pelotas RS
inprogress
۱۶:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Elite CD
inprogress
۲۱:۳۰
Malta
First Division
Mgarr United FC
-
-
Marsa FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rabat Ajax
-
-
Pembroke Athleta FC
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Division 2, Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۰
Hassleholms IF
Finished
۱۶:۳۰
Mozambique
Mocambola
Ferroviario de Maputo
-
-
Ferroviario de Nampula
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
US Folgore Caratese
۱
۱
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Scandicci
۰
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۶:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۰
FC Rieti
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
National League, Women
Treaty United
-
-
Shelbourne LFC
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۱
۱
TOP Junior FC
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Panerys Vilnius
۲
۴
Dfk Dainava B
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Superligaen
Odense Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
Besa Kavaje
-
-
KF Lushnja
inprogress
۱۵:۳۰
Belarus
Vtoraya Liga
Partizan Soligorsk
-
-
Dnepr Yuni Mogilev
inprogress
۱۵:۳۰
Ukraine
Druga Liga
FC Peremoga Dnipro
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
Yarud Mariupol
-
-
Real Pharma Odessa
inprogress
۱۵:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
-
-
Karpaty Halych
inprogress
۱۵:۳۰
Belgium
Pro League
St. Truidense VV
۲
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
2nd Division
Naestved BK
-
-
B93 Copenhagen
inprogress
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Carsambaspor
۰
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۲
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Amkar Perm
۲
۰
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Orenburg-2
۲
۲
FK Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Navy Football Club
۰
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United FC
۴
۴
Customs Ladkrabang United FC
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC
۳
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB II
Budaorsi SC
۱
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۴:۳۰
Kecskemeti TE
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۴:۳۰
Aqvital FC Csakvar
۳
۱
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۵
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Diosgyori VTK
۲
۰
Dorogi FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
Lanzarote UD
inprogress
۱۴:۳۰
Hungary
Nb III
Bvsc-Zuglo
-
-
Komarom Vse
inprogress
۱۴:۳۰
Kelen SC
-
-
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Leganes
۰
۲
Real Valladolid
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3rd Division Group 5
Ranheim 2
۳
۳
Ntnui
Finished
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
۶
۱
Ofspor AS
Finished
۱۴:۳۰
Modafen FK
۲
۲
Karakopru Belediye SK
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka
۱
۰
Ceyhan SK
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Sergipano A2
Independente Simao Dias SE
۴
۱
Olimpico EC SE
Finished
۲۱:۳۰
Sport Socorro SE
-
-
Riachao SE
inprogress
۲۱:۳۰
Barra SE
۳
۰
Coritiba SE
Finished
۲۱:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie D
Ferroviaria SP
-
-
FC Atletico Cearense CE
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A2
America PE
-
-
Ypiranga PE
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Perolas Negras RJ
-
-
Serrano FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Pernambucano
Vera Cruz PE
-
-
Nautico PE
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2
Bage RS
۱
۳
CE Lajeadense RS
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense de Futebol RS
۱
۱
Veranopolis RS
Finished
۲۱:۳۰
Passo Fundo
۳
۱
EC Cruzeiro RS
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Potiguar
Assu RN U20
-
-
Potiguar RN U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense, Serie C
CF Caravaggio SC
-
-
Porto SC
inprogress
۲۱:۳۰
Pedra Branca EC SC
-
-
Eca Batistense
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۰
۳
CSYD Liniers
Finished
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۱
۲
Yupanqui
Finished
۲۱:۳۰
CS Barracas
۳
۰
CA Lugano
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Seria A, Women
Fluminense Fc Rj
-
-
AD Cabofriense RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Paduano EC RJ
-
-
Ceres FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
EC Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Ceac/Araruama RJ
-
-
Barra Mansa FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Teuta
-
-
KF Tirana
inprogress
۲۱:۱۵
Czech Republic
1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۳
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice
۲
۴
Sparta Prague
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Almirante Brown
۱
۰
CD Maipu
Finished
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Puente Genil FC
-
-
AD Cartaya
inprogress
۲۰:۰۰
Argentina
Primera C
Berazategui
-
-
Ituzaingo
inprogress
۲۰:۰۰
CA Central Cordoba Rosario
۰
۰
CSCD Laferrere
Finished
۲۱:۳۰
Greece
Super League 2
AE Asteras Vlachioti
-
-
Pasa Irodotos
Postponed
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۲
۰
Mikkelin Palloilijat
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Norway
Eliteserien
SK Brann
۱
۱
Stabaek IF
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Independiente de Cauquenes
inprogress
۱۸:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
Masaya FC
-
-
Rancho Santana FC
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Matagalpa FC
۱
۰
FC Esteli
Finished
۱۹:۳۰
FC Real San Luis Sebaco
۲
۱
Chichigalpa FC
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Boca Juniors
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Lanus
-
-
Club El Porvenir
inprogress
۲۱:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Ufc Moitense
۰
۵
SC Braga
Finished
۱۷:۳۰
Aguias Moradal
۰
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۷:۳۰
Rio Ave FC
۴
۰
Boavista Porto
Finished
۲۲:۳۰
Norway
1st Division, Women
Amazon Grimstad FK
۲
۰
FL Fart
Finished
۱۴:۳۰
Russia
PFL, South
Dinamo Stavropol
۱
۱
FC Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۴:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Libertador FC
۲
۱
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Apertura
Club Necaxa
۱
۶
CF Monterrey
Finished
۰۵:۳۰
Puebla FC
۱
۱
Atletico San Luis
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Kasimpasa SRL
-
-
Goztepe SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Trabzonspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Galatasaray SK SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
inprogress
۱۰:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krasnodar
-
-
FK UFA SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
Nizhny Novgorod Srl
inprogress
۱۰:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
PFK Akhmat Grozny SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Australia
Queensland NPL, Women
Gold Coast United FC
۱
۲
Capalaba FC
Finished
۰۹:۳۰
Mongolia
National League, Women
Khoromkhon FC
-
-
Khukh Chononuud
inprogress
۰۸:۳۰
Solomon Islands
Premier League
Southern United Honiara
-
-
FC Isabel United
inprogress
۰۸:۳۰
Japan
J.League 2
Zweigen Kanazawa
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Mito Hollyhock
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۰۰
Japan
J3 League
Vanraure Hachinohe FC
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
AC Nagano Parceiro
۱
۳
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Curacao
First Division
R.k.s.v. Centro Dominguito
۰
۲
FC Sithoc
Finished
۰۵:۳۰
C.r.k.s.v. Jong Holland
۰
۲
S.v. Victory Boys
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۱
۰
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
CF Pachuca
۱
۱
Club Santos Laguna
Finished
۰۵:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Gangwon FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
inprogress
۰۵:۰۰
Hong Kong, China
Division 1
Eastern District
۳
۲
Golik North District
Finished
۱۱:۰۰
USA
National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
۱
۲
Detroit City FC
Finished
۰۴:۳۰
Los Angeles Force
۰
۰
New Amsterdam FC
Finished
۰۵:۳۰
California United Strikers FC
۱
۱
Stumptown Athletic
Finished
۰۵:۳۰
Michigan Stars FC
۳
۱
Chattanooga FC
Finished
۲۳:۰۰
Honduras
Liga Nacional. Apertura
Real CD Espana San Pedro Sula
۲
۱
Platense FC Puerto Cortes
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
Primera Division, Apertura
CD Luis Angel Firpo Usulutan
۱
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۴:۱۵
AD Chalatenango
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۵:۳۰
USA
USL League One
Richmond Kickers
۳
۲
Forward Madison Fc
Finished
۰۳:۳۰
Greenville Triumph SC
۱
۰
New England Revolution II
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves SC
۱
۲
Toronto FC II
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۳
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۵:۳۰
USA
Major League Soccer
DC United
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۰
۲
Atlanta United FC
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls
۱
۰
New York City FC
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga Premier
Leviatan FC
۰
۷
CF Cafetaleros de Chiapas
Finished
۰۲:۳۰
USA
USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۶
Phoenix Rising FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۵
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Miami FC
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۰
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Gerardo Barrios
۱
۲
CD Aspirante
Finished
۰۲:۳۰
Csd Vendaval
-
-
CD Once Lobos Chalchuapa
inprogress
۲۰:۰۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Football
۳
۲
CA Boston River
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۲
۱
Curico Unido
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A
Guayaquil City FC
۴
۲
CD Olmedo
Finished
۰۱:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Lyon
۲
۰
AS Monaco
Finished
۰۰:۳۰
ESTAC Troyes
۱
۰
OGC Nice
Finished
۱۴:۳۰
Montpellier HSC
۱
۰
RC Lens
Finished
۱۸:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
-
-
Shastri FC
Abandoned
۱۱:۰۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
AS Roma SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Cagliari SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
inprogress
۱۱:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Genoa CFC SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Atalanta BC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Bergama
۱
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Baskent Gozgozler Academy FK
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
UE Castelldefels
-
-
CF Pobla de Mafumet
inprogress
۱۳:۳۰
CE l`Hospitalet
-
-
EC Granollers
inprogress
۱۳:۳۰
FC Vilafranca
-
-
Girona FC B
inprogress
۱۴:۰۰
UE Sant Andreu
-
-
Ee Guineueta
inprogress
۱۹:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۹:۳۰
Belarus
Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
۲
۱
FC Orsha
Finished
۱۴:۰۰
Hong Kong, China
Division 2
Wanchai Sports
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
۰
۳
ACF Fiorentina
Finished
۱۴:۰۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
FC Augsburg SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
inprogress
۱۴:۰۰
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Bayern Munich SRL
inprogress
۱۴:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 8
Salamanca CF Uds B
-
-
Cultural Deportiva Leonesa B
inprogress
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
-
-
Club Deportiva Minera
inprogress
۱۳:۳۰
Mazarron FC
-
-
FC La Union Atletico
inprogress
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Tuv Buganuud
-
-
Khoromkhon FC
inprogress
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 4
CD San Ignacio
-
-
CD Anaitasuna
inprogress
۱۳:۳۰
CD Vitoria
-
-
Club Portugalete
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 2
SD Lenense
-
-
Urraca CF
inprogress
۱۳:۳۰
L Entregu CF
-
-
Luarca CF
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
UE Costa Brava
۱
۲
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
RC Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid Promesas
۲
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۲
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۳
۲
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Second Division B
Cerdanyola del Valles
۳
۱
CD Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۱
۰
Numancia CD
Finished
۱۸:۰۰
Salamanca CF Uds
۰
۰
Gimnastica Segoviana CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito
۲
۲
Merida UD
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Club Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
CD Toledo Sad
۰
۱
CF Intercity
Finished
۱۸:۳۰
CD Marchamalo
۰
۱
CR Granada
Finished
۱۸:۳۰
Antequera CF
۰
۰
CD San Roque
Finished
۱۹:۳۰
Sestao River Club
۴
۰
CD Ardoi FE
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas CF
۲
۲
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Hercules de Alicante CF
۰
۳
Atletico Levante UD
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia CF
۱
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
۳
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۲۰:۰۰
Arosa SC
-
-
CDA Navalcarnero
inprogress
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 9
Alhaurin de la Torre CF
-
-
El Palo FC
inprogress
۱۳:۳۰
CD Alhaurino
-
-
Real Jaen CF
inprogress
۱۳:۴۵
Juventud Torremolinos CF
-
-
UD Torre Del Mar
inprogress
۱۷:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Rayo Vallecano Srl
-
-
CF Elche Srl
inprogress
۱۱:۳۰
FC Barcelona SRL
-
-
Valencia CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
CA Osasuna SRL
inprogress
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
AD Parla
-
-
AD Torrejon CF
inprogress
۱۳:۰۰
SAD Villaverde San Andres
-
-
CDF Tres Cantos
inprogress
۱۳:۰۰
Ed MORATALAZ
-
-
Las Rozas CF
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 11
Ibiza Sant Rafel FC
-
-
UD Collerense
inprogress
۱۳:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
-
-
Barbastro UD
inprogress
۱۳:۰۰
UD Biescas
-
-
CD Binefar
inprogress
۱۷:۳۰
CD Caspe
-
-
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
Recambios Colon CF
-
-
Atletico Saguntino
inprogress
۱۳:۰۰
Hercules CF B
-
-
Athletic Torrellano
inprogress
۱۳:۳۰
CD Castellon B
-
-
Silla CF
inprogress
۱۳:۳۰
CD Olimpic de Xativa
-
-
Callosa Deportiva CF
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela CF
-
-
CD Roda
inprogress
۱۹:۰۰
CD Acero
-
-
CF Villarreal C
inprogress
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Everton FC SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Slovakia
2. Liga
FC Rohoznik
۰
۱
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
ASK Klagenfurt
-
-
KAC 1909
inprogress
۱۲:۰۰
Thailand
Thai League 3
Surin City
-
-
Udon United
inprogress
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
-
-
Royal Thai Air Force FC
inprogress
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۰
۰
Pathumthani University FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Fleet FC
۰
۴
Pattaya Dolphins United
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
Krajsky Prebor
FC Velke Mezirici B
-
-
Zirovnice
inprogress
۱۱:۴۵
Czech Republic
CFL
FC Hradec Kralove B
۱
۱
Tj Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec Nad Cidlinou
۱
۱
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۱:۴۵
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Estac Troyes Srl
-
-
OGC Nice SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
FC Lorient Srl
inprogress
۱۳:۳۰
FC Metz SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
RC Lens Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Stade Brestois 29 SRL
-
-
Stade Reims SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Borac Lazarevac
-
-
FK Zemun
inprogress
۱۱:۳۰
Brazil
Goiano, 2 Divisao
AA Anapolina GO
۰
۲
Goiatuba EC
Finished
۲۲:۳۰