0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Aston Villa
۱
۱
Leicester City
inprogress
۲۰:۰۰
Italy
Serie A
Sampdoria Genoa
-
-
Lazio Rome
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Turkey
Super Lig
Fenerbahce Istanbul
۱
۰
Caykur Rizespor
inprogress
۱۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۳
۰
Fortuna Sittard
inprogress
۱۹:۱۵
Germany
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
۰
۵
SC Freiburg
inprogress
۲۰:۰۰
France
Ligue 1
AS Saint-Etienne
۰
۵
Stade Rennes
Finished
۱۵:۳۰
OGC Nice
۰
۱
Strasbourg Alsace
inprogress
۱۹:۳۰
AS Monaco
۴
۰
FC Metz
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Eliteserien
Bodoe/Glimt
۱
۰
SK Brann
inprogress
۱۹:۳۰
Molde FK
۰
۱
Lillestrom SK
inprogress
۱۹:۳۰
Viking FK
۱
۱
Odds BK
inprogress
۱۹:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
Mjondalen IF
inprogress
۱۹:۳۰
Stabaek IF
۰
۰
Rosenborg BK
inprogress
۱۹:۳۰
Sandefjord Fotball
۳
۰
Kristiansund BK
inprogress
۱۹:۳۰
Stroemsgodset IF
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۱۹:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۱
Tromsoe IL
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel 1893
۱
۱
Lausanne-Sport
Finished
۱۶:۴۵
FC Lugano
۲
۰
FC Sion
inprogress
۱۹:۰۰
FC St. Gallen 1879
۰
۳
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۱۹:۰۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger AC
۱
۰
SCR Altach
inprogress
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۱
FK Austria Wien
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
LaLiga
Elche CF
۲
۰
Cadiz CF
inprogress
۱۸:۴۵
Russia
Premier League
FK Sochi
۱
۱
FK Krasnodar
inprogress
۱۹:۳۰
Belgium
Pro League
RSC Anderlecht
۳
۲
SV Zulte Waregem
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KGHM Zaglebie Lubin
۰
۲
KKS Lech Poznan
inprogress
۲۰:۰۰
Turkey Amateur
U19 1. Lig
Altinordu FK U19
۲
۱
Samsunspor
Finished
۱۲:۳۰
Manisa Futbol Kulubu U19
۱
۳
Kocaelispor
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۰:۰۰
Japan
J.League 2
Kyoto Sanga FC
۰
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۷:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۷:۳۰
Niigata Albirex
۰
۲
Machida Zelvia
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi SC
۱
۲
FC Ryukyu
Finished
۰۷:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۱
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Montedio Yamagata
۵
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC
۱
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۷:۳۰
Greece
Super League 1
Ionikos Nikea FC
۳
۲
PAOK Thessaloniki
inprogress
۱۸:۴۵
Spain
LaLiga 2
Malaga CF
۱
۲
SD Amorebieta
Finished
۱۸:۳۰
SD Ponferradina
۲
۱
CD Mirandes
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
DBU Pokalen
Randers FC
-
-
Odense Boldklub
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SonderjyskE
۱
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Serie B
Brescia Calcio
۰
۲
AC Monza
inprogress
۱۸:۴۵
Italy
Campionato Primavera 1
Torino FC
۰
۰
Cagliari Calcio
Finished
۱۳:۳۰
Germany
3. Liga
VfL 1899 Osnabruck
۰
۰
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
CAF Confederations Cup
CS Sfaxien
۰
۰
Tusker Football Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
JS Saoura
۰
۰
Hearts of Oak
inprogress
۲۰:۱۵
Red Arrows
۲
۱
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Santa Clara Azores
۲
۱
FC Arouca
inprogress
۱۹:۰۰
Serbia
Superliga
FK Napredak Krusevac
۰
۲
FK Crvena Zvezda Belgrade
Finished
۱۶:۰۰
FK Spartak Subotica
۰
۰
FK Mladost Lucani
inprogress
۱۹:۳۰
Cyprus
1st Division
AEL Limassol
۰
۰
AC Omonia Nicosia
inprogress
۲۰:۳۰
APOEL Nikosia
۱
۱
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1, Women
Asociatia Fotbal Club Fair-Play
۵
۰
ASA 2013 Targu Mures
Finished
۱۲:۳۰
Acs Asu Politehnica Timisoara
۵
۰
Banat Girls
Finished
۱۲:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Oleksandriya
۳
۰
FC Minaj
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
1. FC Slovacko Uherske Hradiste
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۳
FK Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Denizlispor
۰
۲
Bursaspor
inprogress
۱۹:۳۰
Umraniyespor
۱
۲
Boluspor
Finished
۱۴:۰۰
Altinordu FK
۰
۲
Samsunspor
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Pirin Blagoevgrad
۱
۱
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۸:۱۵
Tajikistan
Vysshaya Liga
Dushanbe 83
۰
۲
Istaravshan
Finished
۱۲:۳۰
Slovakia
Superliga
MSK Zilina
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Second Division B
Coruxo FC
۱
۰
CD Arenteiro
Finished
۱۳:۳۰
CD El Ejido 2012
۲
۲
CD Marchamalo
Finished
۱۴:۳۰
Espanyol Barcelona B
۰
۳
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Levante UD
۱
۱
CR Granada
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۲
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۱
۰
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
۳
۲
CD Palencia Cristo Atletico
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
CDA Navalcarnero
۰
۲
CD Leganes B
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CA Pulpileno
۱
۱
CF Intercity
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
۰
۱
Atletico Mancha Real
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF La Nucia
۰
۰
CD Toledo Sad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Merida UD
۰
۱
CP Cacereno SAD
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Alzira
۰
۰
Calvo Sotelo Puertollano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cerdanyola del Valles
۰
۰
Terrassa FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Murcia CF
۰
۰
UD Melilla
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
England
FA Cup
Kidderminster Harriers FC
۲
۰
FC Halifax Town
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USA
Major League Soccer
Philadelphia Union
-
-
New York City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
A-League
Melbourne Victory
۰
۳
Perth Glory FC
Finished
۱۱:۱۵
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen
۷
۰
Wuppertaler SV
Finished
۱۳:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Neftchi Baku PFC
۰
۰
Sumgayit FK
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Zesco United
۱
۲
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Ghana
Premier League
Dreams FC
۲
۰
Bibiani Gold Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ashanti Gold FC
۰
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Accra Great Olympics
۰
۰
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
St. Lucia FC
-
-
Balzan Youths
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Potenza Calcio
۰
۰
Turris Calcio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Taranto FC
۰
۰
ACR Messina
inprogress
۲۰:۰۰
Fidelis Andria
۰
۰
AZ Picerno
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
۰
۰
Monterosi Tuscia
inprogress
۲۰:۰۰
Vibonese Calcio
۲
۰
SSD Citta Di Campobasso
Finished
۱۴:۳۰
Paganese Calcio
۰
۰
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Estonia
Premium Liiga
Flora Tallinn
۲
۲
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Tartu JK Tammeka
-
-
FCI Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
RCD Carabanchel
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
-
-
CF Fuenlabrada B
inprogress
۱۴:۳۰
AD Villaviciosa
-
-
SAD Villaverde San Andres
inprogress
۱۴:۳۰
Japan
J3 League
Fukushima United FC
۱
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۲
۰
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Maccabi Bnot Emek Hefer
۱
۱
Hapoel Beer Sheva
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poland
I Liga
GKS Jastrzebie
۰
۰
Korona Kielce
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MKS Arka Gdynia
۶
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۵:۱۰
England Amateur
FA Womens League Cup
Everton FC
۱
۰
Durham LFC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Ar Sao Martinho
۴
۰
Adc Santa Marta Penaguiao
Finished
۱۸:۳۰
CF Os Belenenses
۲
۰
Rabo de Peixe
Finished
۱۴:۳۰
Ferreira de Aves
۰
۳
AD Castro Daire
Finished
۱۸:۳۰
CD Pinhalnovense
۴
۱
FC Serpa
Finished
۱۸:۳۰
AD Camacha
۱
۱
SC Maria da Fonte
Finished
۱۸:۳۰
GD Vitoria Sernache
۱
۱
SC Praiense
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB I
MTK Budapest
۲
۱
Ujpest FC Budapest
inprogress
۱۸:۳۰
Uganda
Premier League
Updf FC
۲
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
Vipers SC
۲
۲
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB II
FC Ajka
۱
۰
Aqvital FC Csakvar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Szeged-Csanad Grosics Akademia
۱
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۹:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۴
Kecskemeti TE
Finished
۱۵:۳۰
Szombathelyi Haladas FC
۱
۰
Szolnoki MAV FC
inprogress
۱۹:۳۰
Tiszakecskei LC
۳
۲
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
Poland
II Liga
GKS Belchatow
۰
۰
Ruch Chorzow
inprogress
۲۰:۳۰
Rks Garbarnia Krakow
۲
۱
KS Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Castilleja CF U19
۳
۱
Coria CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division Women
Madrid Ccf
۱
۲
Real Sociedad San Sebastian
Finished
۱۵:۳۰
Sporting de Huelva
۱
۱
SD Eibar
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Gaucho, Women
SC Internacional RS
۵
۴
Gremio RS
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Premier Soccer League
Supersport United
۰
۱
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۰۰
Germany Amateur
Women Bundesliga
1 FC Cologne
۱
۰
SC Sand
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
US Tolentino
۲
۰
San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
-
-
Castelnuovo Vomano
inprogress
۱۷:۰۰
Brazil
U20 Paulista
SC Corinthians SP
۱
۱
Gremio Osasco Audax EC SP
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Krka
۱
۲
NK Bravo Publikum
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
2. Bundesliga, Women
1. FC Nuremberg
۱
۲
MSV Duisburg
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
Real Madrid Castilla
۱
۲
CD Castellon
Finished
۱۴:۳۰
Villarreal CF B
۱
۰
Barcelona B FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Valladolid Promesas
۳
۰
Racing Santander
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Gimnasia de La Plata
۶
۱
Estudiantes de LP
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Segunda Liga
CD Trofense
۱
۰
Academico de Viseu FC
inprogress
۱۹:۰۰
France
Division 1 Women
Olympique Lyon
۴
۰
FC Fleury
Finished
۱۷:۱۵
Thailand
Thai League 2
Udon Thani FC
۳
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۱
۰
Ranong United
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
Big League
Proline FC
۴
۱
Airtel Kitara
Finished
۱۵:۳۰
Maroons FC
۳
۱
Blacks Power FC
Finished
۱۵:۳۰
Nyamityobora FC
۱
۱
Myda FC
Finished
۱۵:۳۰
Kataka FC
۲
۰
Luweero United FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Cearense, Women
Ceara SC CE
۳
۳
Fortaleza EC CE
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga I
CS Mioveni
۰
۲
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Finished
۱۵:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional, Women
CS Maritimo Madeira
۱
۳
Sporting Cp
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Kusadasispor
۱
۱
Igdir FK
Finished
۱۳:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
۲
۰
Elazigspor
Finished
۱۳:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga N/N-E
Hertha BSC
۴
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۳:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi United
۰
۰
Espoir FC (RWA)
Finished
۱۴:۰۰
Kiyovu Sports
۲
۰
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
Caldas SC
۲
۱
Amora FC
Finished
۱۴:۳۰
AD Sanjoanense
۳
۱
AD Fafe
Finished
۱۸:۳۰
CDC Montalegre
۰
۲
CF Canelas 2010
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Burundi
Premier League
Sports Dynamic
۰
۰
Rukinzo FC
Finished
۱۶:۳۰
Le Messager Ngozi FC
۰
۱
Bumamuru FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
AS Bisceglie
۱
۱
FC San Giorgio
Finished
۱۷:۰۰
Andorra
Primera Divisio
FC Santa Coloma
-
-
CE Carroi
Postponed
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2
Kallithea FC Athén
۰
۱
APO Levadiakos FC
Finished
۱۸:۳۰
AO Trikala 1963
۲
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۱۵
OFI Ierapetras 1970
-
-
AS Rodos
inprogress
۱۶:۱۵
Almopos Arideas
-
-
Thesprotos
inprogress
۱۶:۱۵
Chania FC
۳
۰
AE Kifisia FC
Finished
۱۶:۱۵
AE Larissa FC
۱
۱
Veroia NPS
Finished
۱۶:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
CF Fuenlabrada U19
۰
۳
CD Leganes
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
Second Prof. League
PFC Montana 1921
۰
۱
FC Maritsa Plovdiv
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Premier League
Kenya Commercial Bank
۳
۱
Vihiga Bullets FC
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Timok 1919 Zajecar
۰
۱
FK Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
1. MFL
FK Akademija Pandev
-
-
Bregalnica Stip
inprogress
۱۵:۳۰
Shkendija Tetovo
۲
۱
Pelister Bitola
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
FK Vora
-
-
KS Burreli
inprogress
۱۶:۰۰
Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۰
۱
KF Drita
Finished
۱۶:۰۰
Greece
3Rd League, Group 1 (4)
Thermaikos Thermis
-
-
Apollon Paralimniou FC
inprogress
۱۶:۳۰
Pandramaikos
-
-
Aris Avatou
inprogress
۱۶:۳۰
Tanzania
Championship League
Kengold FC
۱
۰
Kitayose FC
Finished
۱۶:۳۰
Malta
First Division
Lija Athletic
-
-
Pembroke Athleta FC
inprogress
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
-
-
Melita FC
inprogress
۱۷:۳۰
Greece
3Rd League, Group 6 (4)
Proodeftiki FC
-
-
Aias Salamina FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ethnikos Ofpf
-
-
PAO Aittitos Spata FC
inprogress
۱۶:۳۰
APO Keratsini
-
-
AO Karavas
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 4 (4)
Diagoras Vrachneikon
-
-
Panagriniakos
inprogress
۱۶:۳۰
Togo
Championnat National de Premiere Division
Gbohloesu
۳
۱
Kotoko FC
Finished
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 2
AS Oued Ellil
۰
۰
EO Sidi Bouzid
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 2 (4)
AE Leukimmis
-
-
OF Agiou Mathaiou
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 7 (4)
Panionios Athens
-
-
Pao Rouf
inprogress
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Hessenliga
Turk Gucu Friedberg
-
-
SV Rot-Weiss Walldorf
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Real Forte Querceta
-
-
Asd Sasso Marconi 1924
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone B
Sangiuliano City Nova
-
-
USD Caravaggio
inprogress
۱۷:۰۰
AC Ponte San Pietro-Isola
-
-
GS Arconatese 1926
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Giarre
-
-
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۷:۰۰
France
Coupe de France
Solidarite-Scolaire
۰
۲
Sarre Union
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
Nb III
Szekszardi UFC
۲
۵
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 14
CD Don Alvaro
-
-
Arroyo CP
inprogress
۱۴:۳۰
CD Badajoz B
۰
۰
EMD Aceuchal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Madagascar
Orange Pro League
Assm Elgeco Plus
-
-
CS-Dfc
inprogress
۱۵:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Cordoba CF B
۱
۰
CD Cabecense
Finished
۱۳:۳۰
UD Tomares
-
-
AD Cartaya
inprogress
۱۴:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۰
Puente Genil FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Ulsan Hyundai FC SRL
-
-
Daegu FC SRL
inprogress
۰۵:۰۰
Suwon FC (Srl)
-
-
Suwon Bluewings SRL
inprogress
۰۵:۰۰
Jeonbuk Hyundai Motors SRL
-
-
Jeju United FC (Srl)
inprogress
۰۵:۰۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Hatayspor Srl
-
-
Istanbul Basaksehir FK SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Kayserispor SRL
-
-
Antalyaspor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Fenerbahce SRL
-
-
Caykur Rizespor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Khimki SRL
-
-
PFK Arsenal Tula SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Pfk Sochi SRL
-
-
FC Krasnodar
inprogress
۱۱:۳۰
Nizhny Novgorod Srl
-
-
FK Rubin Kazan SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FK Dinamo Moscow SRL
-
-
FK UFA SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University FC
-
-
Inter Bangkok
inprogress
۱۲:۰۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Valencia CF SRL
inprogress
۱۲:۳۰
UD Levante SRL
-
-
CA Osasuna SRL
inprogress
۱۲:۳۰
CF Elche Srl
-
-
Cadiz CF Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Rayo Vallecano Srl
-
-
RCD Espanyol Barcelona SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Spezia Calcio SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Bologna FC SRL
-
-
Fiorentina SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Juventus Turin SRL
-
-
Genoa CFC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
UC Sampdoria SRL
-
-
SS Lazio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
Hellas Verona SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
OGC Nice SRL
-
-
Strasbourg Alsace SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
Angers SCO SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
Olympique Lyon SRL
inprogress
۱۴:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
FC Metz SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Tottenham Hotspur SRL
-
-
Norwich City SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Manchester United FC SRL
-
-
Crystal Palace SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Leeds United Srl
-
-
Brentford FC Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Aston Villa SRL
-
-
Leicester City SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 8
CD Ribert
-
-
Ciudad Rodrigo CF
inprogress
۱۴:۳۰
Arandina CF
۱
۰
CD Numancia B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Guijuelo
۰
۰
CD Mirandes B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Borussia Monchengladbach SRL
-
-
SC Freiburg SRL
inprogress
۱۵:۰۰
VfB Stuttgart Srl
-
-
Hertha BSC SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Greece
Super League, Women
Ergotelis
-
-
AEK Mesologiou
inprogress
۱۴:۳۰
Odysseas Glyfadas
-
-
Feidon Argous
inprogress
۱۴:۳۰
Athlitiki Enosi Larissas FC
-
-
Trikala 2011
inprogress
۱۵:۳۰
Elpides Karditsas 94
-
-
Agrotikos Asteras Evosmoy
inprogress
۱۶:۳۰
PAOK Thessaloniki
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
-
-
OFI
inprogress
۱۶:۳۰
Nepal
A-Division league
Brigade Boys Club
۰
۱
Nepal Army Club
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 6
ACS Minerul Costesti
۰
۴
Acso Filiasi
Finished
۱۴:۳۰
Ireland
Leinster Senior Cup
Killester Donnycarney FC
۴
۰
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
FC Cartagena B
-
-
Club Deportiva Minera
inprogress
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
EC Granollers
-
-
UE Figueres
inprogress
۱۴:۳۰
UE Sant Andreu
-
-
Olot
inprogress
۱۵:۰۰
UE Sants
-
-
UE Vilassar de Mar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Portugal
U19 Championship
FC Famalicao
۲
۲
Leixoes SC
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica
-
-
SG Sacavenense
inprogress
۱۴:۳۰
Greece
3Rd League, Group 5 (4)
Agios Ierotheos
-
-
AS Santorini
inprogress
۱۵:۰۰
GS Ilioupoli
-
-
Foinikas N Epidaurus
inprogress
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
Lanzarote UD
-
-
CD Buzanada
inprogress
۱۵:۰۰
CD Marino
-
-
CD Union Sur Yaiza
inprogress
۱۵:۳۰
Guatemala
Segunda Division de Ascenso
CD San Jorge
-
-
San Juan La Laguna FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰